Výsledky vyhľadávania

Predaj drevenice v obci Valča pri Martine – cena dohodou

1 €
,
pridať k obľúbeným
1154
nové

Popis

MY Sme Reality a v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj čarovnú drevenicu v obci Valča pri Martine.

Nehnuteľnosť má súpisné číslo a na LV je klasifikovaná ako rodinný dom. Úžitková plocha je 100m2. Dispozične je drevenica rozdelená na priestrannú obývačku, spálňu, kuchyňu, kúpeľňu s WC, chodbu, predsieň a sklad dreva. Letné dni Vám spríjemní vonkajšia terasa aj krytý altánok. Drevenica bola postavená okolo roku 1950, rekonštrukcia prebehla približne pred 10 rokmi. Základy sú betónové,  ide o drevenú,  zrubovú konštrukciu, ktorá bola zateplená a obložená dreveným obkladom.  Strecha je drevená, sedlová, pokrytá plechom.  Okná a dvere sú drevené, kúrenie lokálne elektrickými konvektormi a v obývacej miestnosti je pec na tuhé palivo. Podlahy v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni sú z keramickej dlažby, v izbách je plávajúca podlaha.  Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.

Obrovskou výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita, nachádza sa priamo v centre obce, no v uličke, ktorá je tichá a ponúka naozajstný relax.

Drevenica je vkusne zariadená, po dohode s majiteľmi je možné zariadenie ponechať. Možnosť okamžitého užívania, buď ako víkendová chalupa alebo aj na celoročné bývanie. Tiež vhodné ako investícia na prenájom turistom s výbornou návratnosťou.

Obec Valča je známa lyžiarskym strediskom Snowland, ktoré je vzdialené len 3km od centra obce a ponúka skvelé vyžitie tak v zime ako aj v lete.

Stav objektu: celkovo je objekt v dobrom stave, na niektorých stenách je murivo jemne vlhké, čo sa ale dá odstrániť sanáciou stien.

Objekt je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu aj elektriku. Možnosť napojenia na plyn.

Celková výmera pozemku je 200 m2, z toho 100m2 je zastavaná plocha. Prístupová cesta je asfaltová.

Cena: dohodou

Pre viac info a nezáväznú obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

MY Sme Reality – Mgr. Marek Yildizlar, 0951 396 653

Mesto:
Oblasť:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 30003
Cena: 1 €

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Môžete odpovedať na súkromné ​​správy zo stránky "Inbox" vo vašom používateľskom účte.

Porovnaj zoznamy